Platnost příspěvku skončila 1. 1. 2023!

Vánoční aukce VŠB-TUO pro Mobilní hospic Ondrášek

5. 12. 2022 - 9. 12. 2022
 na univerzitním Facebooku
Vánoční aukce VŠB-TUO pro Mobilní hospic Ondrášek
Dobrých skutků není nikdy dost, proto jsme se rozhodli uspořádat 2. ročník vánoční aukce.

Vydražte (si) zážitek nebo předmět na památku a podpořte tak Mobilní hospic Ondrášek, který se věnuje nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem a pomáhá jim strávit poslední dny života důstojně a DOMA. Vánoční aukce poběží tady na Facebooku do 9. prosince do 12:00. Poté oslovíme výherce a zašleme jim odkaz na výzvu na Darujme.cz. Podpořit Mobilní hospic Ondrášek však můžete i bez vánoční výzvy.

Podpořit můžete projekt Jeden den doma, a to i mimo vánoční aukci. Přispěním na projekt Jeden den doma podpoříte odbornou péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí a umožníte jim strávit poslední dny jejich života důstojně a doma, v kruhu blízkých. Peníze pomohou i rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku. Vánoční aukce poběží na našich FB stránkách od 5. do 9. prosince, zapojily se do ní jak fakulty, tak i výzkumná centra. Děkujeme, že pomáháte. V prvním ročníku aukce jsme vybrali 58 000 korun.

Vloženo: 5. 12. 2022
Kategorie:  Chystané akce