Platnost příspěvku skončila 25. 5. 2022!

Hybridní válka a její aspekty vojenské, politické, informační a sociální - Andor Šándor

25. 5. 2022, 16:00
 Aula VŠB-TUO
Dovolujeme si Vás pozvat na mimořádný veřejný diskuzní večer bezpečnostního experta Andora Šándora.

Tématem přednášky na půdě VŠB – Technické univerzity Ostrava bude vývoj, bezpečnostní situace a perspektiva válečného konfliktu na Ukrajině.

Jaké jsou příčiny dnešní vyhrocené situace na Ukrajině?

Hrozí nám ozbrojený konflikt v Západní Evropě a může vyústit v novou studenou válku?

Pocítí následky i Česká republika?

Andor Šándor, v letech 1980 až 2002 aktivní voják, bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaný odborník na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. Je autorem řady odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích.

Vystudoval Vysokou vojenskou školu pozemního vojska Ludvíka Svobody a vzdělání si rozšířil také o postgraduál v oboru velitelsko-štábním zpravodajském, kurz řízení obranných zdrojů pro nejvyšší představitele obrany v Kalifornii či absolvování Školy obranných studií NATO v Římě.
Přednášku pořádá Fakulta bezpečnostního inženýrství, VŠB – TUO ve spolupráci s regionální kanceláří VÚBP v. v. i. v Ostravě a je určena všem studentům, absolventům, zaměstnancům a zájemcům z řad veřejnosti.

Vstup je zdarma po předchozí registraci přes odkaz zde

49.830799N; 18.162804E
Vloženo: 17. 5. 2022