Dr. Dominika Zabiegaj z Northumbria University na pracovní stáži na CNT

Dr. Dominika Zabiegaj z Northumbria University, Newcastle upon Tyne z Velké Británie započala svou pracovní stáž na Centru nanotechnologií.

Pracovní stáž započala na Centru nanotechnologií dr. Dominika Zabiegaj z Northumbria University, Newcastle upon Tyne z Velké Británie. Poprvé se Dr. Dominika Zabiegaj seznámila s pracovištěm Centra nanotechnologií před 4 lety, kdy se aktivně účastnila Letní školy nanotechnologií 2018. Na této akci vzniklo nejen pracovní, ale také osobní přátelství a Dr. Dominka Zabiegaj s naším pracovištěm navázala úzkou spolupráci. Nyní na ni navazuje pracovní stáží, která proběhne ve dvou návštěvách. První, 14denní má již za sebou a druhá ji čeká od začátku července až po konec září. Během své pracovní návštěvy se bude intenzivně věnovat přípravě sorbentů na bázi uhlíkové pěny modifikované vhodnými nanočásticemi.

Těšíme se na spolupráci.

Vloženo: 17. 1. 2022