Mezinárodní obhajoba disertační práce

Mezinárodní online obhajoba disertační práce s členkou komise z Centra nanotechnologií.

Ke konci minulého roku proběhla mezinárodní online obhajoba disertační práce studentky Sabrine Khammassi, jejímž školitelem byl pan prof. Mostapha Tarfaoui na francouszké École nationale supérieure de techniques avancées Bretagne, se kterou má Centrum nanotechnologií (CNT) navázanou dlouhodobou spolupráci. Členkou mezinárodní komise pro obhajobu disertační práce byla paní ředitelka CNT prof. Ing. Daniela Plachá, Ph.D. Studentka představila svou práci „Nanotechnologie et assemblages collée: Étude des performances mécaniques d'un adhésif dopé par des nanocharges“ v úvodních 45 minutách obhajoby poté následovaly otázky od oponentů a členů komise. Celá obhajoba byla zakončena bohatou diskusí.

Studentce gratulujeme k obhajobě disertační práce.

Vloženo: 17. 1. 2022
Útvar: 9360 - Centrum nanotechnologií