Platnost příspěvku skončila 1. 3. 2023!

Nový program MBA na Ekonomické fakultě

Vysoce kvalifikovaní pedagogové, individuální přístup ke studentům, špičkové studijní zázemí, bohatá knihovna a dvacet let zkušeností s programem MBA.

Nabízíme vám studium zcela nového programu MBA zaměřeného na management a řízení, který vznikl na základě našich dlouhodobých zkušeností v oblasti manažerského vzdělávání. Využijte možnosti získat nové znalosti a schopnosti a zvyšte si tak svou hodnotu na pracovním trhu nejen v ČR, ale i v zahraničí. Během jednoho roku se vám díky kvalitnímu studiu otevřou nové obzory, prohloubíte si své dosavadní vědomosti a získáte tak komplexní pohled na management a řízení.

Program MBA je prakticky zaměřený a vhodný pro střední a vyšší management, podnikatele, vedoucí pracovníky a pro zájemce, kteří si chtějí rozšířit dosavadní znalosti a dovednosti v oblasti praxe. Využijte nové impulsy pro osobní rozvoj, profesní růst i kvalitativní posun organizace, v níž působíte.

Neváhejte - studium MBA má prokazatelně pozitivní efekt na vaši kariéru. Podejte si přihlášku do 1. 4. 2021.

Více informací o programu: https://mba.vsb.cz/cs/

Vloženo: 8. 3. 2021
Útvar: 165 - Oddělení vnějších vztahů